12 juli 2024 - 22:00 - Marokko
Cindy Fabre, Miss Frankrijk 2005 en directrice van het comité Miss France, heeft haar huwelijksfeest voortgezet in Marrakech. Na de kerkelijke ceremonie in het Franse Dijon vloog ze met haar echtgenoot Sylvain Camos naar Marokko voor een tweede receptie.
Het feest vond plaats in het luxe vijfsterrenhotel Domaine des Remparts. Familie, vrienden en oud-Missen Frankrijk zoals Amandine Petit, Elodie Gossuin en Clémence Botino waren aanwezig. Het diner bestond uit Marokkaanse gerechten en er waren optredens van buikdanseressen en een vuurdanser.
Lees ook: Miljardair trouwt in Marrakech
Op Instagram deelde Cindy foto’s en video’s van de festiviteiten en uitte ze haar grote vreugde over deze speciale gelegenheid. Eerder vierde ze haar tweede huwelijk al met een groot feest in Dijon, waar ze in de kerk trouwde met Sylvain Camos, eigenaar van een evenementenbureau. Daar waren ook veel bekenden uit de televisie- en modewereld aanwezig.
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Forbes plaatst Marokkaanse banken tussen grootste ter wereld
Marokkaanse douaneregels voor auto-overdracht diaspora
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Nieuwe metaalvondsten in Marokko: koper, goud en zilver
Tanger verscherpt bouwcontrole na mislukt project
Drones, helikopters, raketten… Marokko bereidt zich voor