31 augustus 2020 - 19:10 - Sport
Meerdere Europese voetbalbonden proberen jonge Marokkaanse talenten te contracteren in aanloop van de kwalificatiereeks voor het wereldkampioenschap Voetbal onder 20.
Vijf Marokkaanse spelers hebben de aandacht getrokken van Europese landen. Dat bericht Al Massae.
Volgens het blad is het Frankrijk al gelukt om de Frans Marokkaanse Imrane Louza van FC Nantes te overtuigen om voor het Frans elftal te kiezen.
In Noorwegen werd de jonge Ossmae Sahraoui opgeroepen voor de kwalificatiewedstrijden. Marokko ziet hem echter ook graag komen en heeft al herhaaldelijk contact met hem gehad. De Italiaanse vakbond Wil Youssef El Maleh en in Nederland heeft Abdou El Houar al voor Oranje gekozen.
De Marokkaanse voetbalbond FRMF bericht dat Louis Obanda, die de Belgische, Marokkaanse en Congolese nationaliteit heeft, intussen voor de Atlas Leeuwen heeft gekozen.
Marokko schrapt douanerechten op Turkse importen
Hakim Ziyech weigert miljoenenvoorstellen uit Golf
Marokkaanse en Nederlandse vrouwen sterven door explosie in Spaanse bar
Tetouan sluit vieze fastfoodzaken
Weer vrouw aangerand op straat in Tanger: publieke woede groeit
Vijgcactus in Marokko is onbetaalbare luxe geworden
Hakim Ziyech weigert miljoenenvoorstellen uit Golf
Marokko waarschuwt: opgelet met wat je eet!
Turkse fiscus zoekt Hakim Ziyech
Ihattaren veroordeeld voor mishandeling ex-vriendin
Instagram-sensatie: Sakina Karchaoui verovert Euro 2025
Youssef En-Nesyri ontvangt droombod uit Saoedi-Arabië
Azzedine Ounahi weigert grote club
Marokkaanse trots: Achraf Hakimi op koers voor uitzonderlijke prijs