1 november 2020 , 19:50 - Mehdi Khabbouj - Sport
Achraf Hakimi is de 4ᵉ snelste voetballer in Europa. Dat blijkt uit een nieuwe ranking van snelste spelers op het oude continent.
De pijlsnelle Marokkaanse international behaalde een snelheid van 33,46 kilometer per uur. Kylian Mbappé voert de ranglijst aan met een snelheid van 33,98 km/uur, gevolgd door Lukas Klostermann van Leipzig met 33,82 km/uur en Hans Hateboer van Atalanta met 33,71 km/uur.
Opmerkelijk is dat wereldbekende spelers zoals Lionel Messi, Cristiano Ronaldo, Sadio Mané of nog Mohamed Salah niet in de top 10 van snelste spelers in Europa staan.
Achraf Hakimi vertrok in september naar Inter Milaan. Hij tekende tot 2025 met de Italiaanse topclub voor een jaarsalaris van 5 miljoen euro. Volgens Italiaanse media betaalde de club 45 miljoen euro voor zijn komst.
Marokko zet Algerijnse journalist uit, reden bekend
Afrika Cup: stadion Agadir stroomt vol na slimme zet autoriteiten
Klopjacht in Ouarzazate na schietpartij bij politiecontrole
Burgemeester New York Zohran Mamdani: Afrika Cup Marokko en tajine (video)
Spanje herziet militaire strategie door hightech leger Marokko
Marokko test cannabis in kippenvoer
Bericht van Ziyech aan supporters gaat viraal op internet
Walid Regragui reageert op eerste Afrika Cup-overwinning
XXL-cheque voor Marokkaans talent Ayyoub Bouaddi
Marokko opent Afrika Cup met zege en wereldgoal van El Kaabi
Abderrazak Hamdallah als reddende engel in Safi
Marokko’s geheim wapen om Europees voetbaltalent
Jordaanse speler excuseert zich bij Tarik Sektioui
Abderrazak Hamdallah zegt Marokko vaarwel