Marokko: 20 gewonden bij ongeval tussen twee voertuigen
Bij een ernstig verkeersongeval tussen twee voertuigen in Marokko zijn zeker twintig mensen gewond geraakt, waarvan sommigen ernstig.
23 april 2019 - 13:40 - Marokko
Vijf Marokkaanse studenten zijn zondag gewond geraakt bij een zwaar verkeersongeval in Cuba. Het voertuig dat hen vervoerde raakte van de weg.
De Cubaanse bestuurder van het voertuig kwam bij het ongeval in de regio van Cienfuegos om. De Marokkaanse studenten raakten licht gewond.
Volgens de ambassade van Marokko in Cuba verloor de bestuurder de controle over zijn voertuig toen hij voor een kar uitweek.
Boughaleb Attar, ambassadeur van Marokko in Cuba, bezocht de studenten in het Gustavo Aldereguia Lima ziekenhuis waar ze werden opgenomen. Alle vijf mogen vandaag het ziekenhuis verlaten.
Lees meer
Bij een ernstig verkeersongeval tussen twee voertuigen in Marokko zijn zeker twintig mensen gewond geraakt, waarvan sommigen ernstig.
Bij een zwaar verkeersongeval in het Marokkaanse El Hajeb zijn drie mensen om het leven gekomen.
Zestien mensen zijn zaterdagochtend bij een verkeersongeval op de weg tussen Saidia en Nador omgekomen toen hun voertuig in een kanaal viel.
Elio Eduardo Rodríguez Perdomo, niet-ingezeten ambassadeur van Cuba in Marokko, heeft tijdens een bezoek aan Rabat op maandag laten weten dat zijn land een ambassade in de...
Bij een ernstig verkeersongeval met een schoolbus in de regio van Driouch, op een honderdtal kilometers van Nador, zijn woensdagochtend meerdere gewonden geraakt.