Jessica Alba poseert voor Marokkaanse fotograaf (foto)
Na een luxueus verjaardagsfeestje in Marrakech heeft Jessica Alba ook voor de Marokkaanse fotograaf Hassan Hajjaj geposeerd.
8 mei 2019 - 12:40 - Cultuur
Marrakech blijft aantrekkelijk voor beroemdheden over de hele wereld die er rust en ontspanning komen zoeken. Onder hen, de Amerikaanse acteur en regisseur Eli Roth.
Roth werd in de afgelopen dagen herhaaldelijk in de rode stad gespot. Hij ging zelfs op de foto met een groep jonge vrouwen die aan de "hayek challenge" deelnamen. Volgens HuffPost gaat het om een nieuwe uitdaging waarbij Marokkaanse vrouwen op de foto gaan met de traditionele outfit terwijl ze dagelijkse taken uitvoeren.
Het groepje merkte de Amerikaanse acteur op en vroeg hem om mee op de foto te staan. Alle vrouwen droegen een hayek. Enkel hun ogen en berberse tatouages waren zichtbaar.
Eli Roth twijfelde geen moment en nam deel aan een geïmproviseerde fotoshoot met de vrouwen. Hij verklaarde dat hij nooit over deze challenge had gehoord maar dat hij er nu alles over wilde weten.
Lees meer
Na een luxueus verjaardagsfeestje in Marrakech heeft Jessica Alba ook voor de Marokkaanse fotograaf Hassan Hajjaj geposeerd.
Tientallen celebrities waren vorige week in Marrakech aanwezig voor de Dior Cruise Show. Ook Jessica Alba was aanwezig en vierde de dag voor de modeshow haar verjaardag in de...
Owen Wilson is in Marrakech. De bekende Amerikaanse acteur werd herhaaldelijk in de Marokkaanse stad gefotografeerd.
Meerdere foto’s van de bekende Amerikaanse acteur Will Smith en de Marokkaans-Portugese actrice Sarah Perles werden op Instagram gedeeld.
Saïd Taghmaoui, bekende Marokkaanse acteur,is onder vuur gekomen vanwege een foto op zijn Instagram van "zijn" gespierde buik.