Vader brengt ontsnapte verdachte van moord op Marokkaan terug naar gevangenis
Een van de tieners verdacht van de moord op een jonge Marokkaan in Sebta, is door zijn eigen vader naar de jeugdgevangenis teruggebracht. De jongen was vrijdag ontsnapt.
21 november 2014 - 21:41 - Marokko
De moord op een Franse bejaarde en zijn adoptiedochter in El Hajeb in de regio van Mekne heeft de bewoners van de kleine stad geschokt. Reportage Al Aoula.
Lees meer
Een van de tieners verdacht van de moord op een jonge Marokkaan in Sebta, is door zijn eigen vader naar de jeugdgevangenis teruggebracht. De jongen was vrijdag ontsnapt.
Bijna twee maanden na de verdwijning van haar 3-jarige dochtertje vertelt de 34-jarige Marokkaanse Ilham Tarbouni haar verhaal. Het kind werd door haar vader naar Syrië meegenomen
Een Franse man en zijn adoptiedochter werden dood aangetroffen op hun boerderij in Sbaa Ayoune, in de regio van El Hajeb.
De Marokkaanse politie heeft woensdag twee verdachten gearresteerd voor de moord op een Fransman. Het lichaam van het slachtoffer was maandag naakt en vastgebonden in Casablanca...
De Marokkaanse politie heeft na maanden onderzoek een Algerijnse terreurverdachte gearresteerd die bij de moord op de Franse gids Hervé Goudel betrokken zou zijn.