Marokkaan 30 jaar cel in voor moord schoonmoeder
De rechtbank van Meknes heeft een man tot dertig jaar gevangenisstraf veroordeeld voor de moord op zijn toekomstige schoonmoeder.
15 januari 2015 - 22:35 - Marokko
De rechtbank in Oujda heeft een moeder en haar twee kinderen tot 15 jaar gevangenisstraf veroordeeld. Zij werden schuldig bevonden aan moord met voorbedachte rade.
De 51-jarige zoon, die de bijnaam Ouled L’farmlia draagt, zou de moord hebben gepleegd. Zijn moeder kreeg een voorwaardelijke straf omdat ze hem had geholpen. Ook zijn zuster was bij de moord betrokken. Zij verdween enkele dagen na de moord en werd dus bij verstek veroordeeld tot een onvoorwaardelijke gevangenisstraf van 15 jaar.
Volgens het politierapport vermoordde Ouled L’farmlia in november 2013 een 36-jarige buurman die zijn zuster al maanden lastig viel. Zijn moeder en zuster hielpen hem de moord voor te bereiden schrijft ALM.
Zowel de dader als het slachtoffer waren bekend in het drugscircuit. Het gezin had herhaaldelijk aangifte gedaan tegen het slachtoffer, zonder succes. Ouled L’farmlia nodigde op 18 november 2013 het slachtoffer bij hem thuis "om vrede te sluiten". Na enkele glazen wijn stak hij het slachtoffer dood.
Lees meer
De rechtbank van Meknes heeft een man tot dertig jaar gevangenisstraf veroordeeld voor de moord op zijn toekomstige schoonmoeder.
Een 20-jarige man heeft in het Marokkaanse Agadir zijn vader vermoord om zijn moeder te wreken.
In het noord-Marokkaanse Tanger is een vrouw tot de doodstraf veroordeeld voor de moord op haar collega.
Marokkaanse Premier Abdelilah Benkirane heeft eerder deze week een "wilde campagne" tegen Moslims in de wereld aan de kaak gesteld. Zijn reactie volgt op de moord van drie...
In het Marokkaanse Azrou heeft een vrouw haar echtgenoot om het leven gebracht. De twee waren nog maar twee maanden getrouwd. Ze kreeg hulp van haar minnaar.