4 april 2024 - 07:00 - Marokko
Goed nieuws voor Marokkaanse ambtenaren? De minister voor Administratieve hervorming en Digitale transitie, Ghita Mezzour, heeft voorgesteld om Eid ul-Fitr 2024 te vieren met een extra vakantiedag. Dit zou betekenen dat ambtenaren in plaats van twee, drie dagen vrij zouden hebben.
De exacte datum van Eid ul-Fitr is nog niet bekend, maar valt waarschijnlijk op woensdag 10 of donderdag 11 april 2024. Om te voorkomen dat ambtenaren verlof moeten opnemen om de feestdag te vieren in hun woonplaats, stelt Mezzour voor om woensdag 10 april of vrijdag 12 april als extra vakantiedag.
Lees ook: Ramadan-premie voor leerkrachten in Marokko
De minister baseert haar voorstel op een decreet dat de regering de mogelijkheid geeft om in uitzonderlijke gevallen de werktijden te wijzigen. Eerder werden al extra vakantiedagen toegekend tijdens religieuze feestdagen, zoals op 21 april 2023 tijdens Eid ul-Fitr 2023.
Spaanse avocadomarkt keldert door Marokko
Amerikaanse raketten voor Marokko
FIFA keurt switch Anouar Aït El Hadj naar Marokko goed
Nachtelijke invallen in Tetouan tegen wapen- en drugshandel
Marokko geschokt door video’s van dierenmishandeling door tieners
Bemiddelaars in Marokko steeds creatiever met Schengenvisa
Amerikaanse raketten voor Marokko
Nachtelijke invallen in Tetouan tegen wapen- en drugshandel
Marokko geschokt door video’s van dierenmishandeling door tieners
Bemiddelaars in Marokko steeds creatiever met Schengenvisa
Vrachtwagen uit Marokko blokkeert urenlang volledig dorp
Walid Regragui voelt dagelijks druk van Marokkaanse fans
Euro 6-voertuigen voor schonere straten én lucht in Al Hoceima
Kazachse tarwe moet Marokkaanse voedselzekerheid stutten