Zoeken

Eid ul-Adha: autoriteiten Tanger nemen radicale beslissing

7 augustus 2019 - 17:40 - Marokko

Geschreven door Said A.

De autoriteiten in Tanger hebben besloten om de verkoop van schapen voor Eid ul-Adha te verbieden, behalve in de zone van Ahrrarine, die speciaal voor de gelegenheid werd aangelegd.

In de rest van de stad mag geen vee worden verkocht, dit om Tanger proper te houden. Alle winkels, garages en andere ruimtes waar schapen worden verkocht, worden als illegaal beschouwd. De overtreders riskeren een flinke boete.

Volgens de autoriteiten volgt dit besluit ook op de vertraging van de aanleg van de nieuwe veemarkt van Tanger.

De stadsautoriteiten stellen echter dat de voorziene zone enkele tijdelijk zal worden gebruikt en dat de nieuwe markt zeer binnenkort zal worden geopend.

Lees meer

Koning Mohammed VI in Tetouan voor Eid ul-Adha

Koning Mohammed VI was maandag in Tetouan om het gebed van Eid ul-Adha te verrichten. De informatie werd door het koningshuis bevestigd.

Ontmoeting met wereld-Marokkanen bij hun aankomst in Tanger (video)

De zomeroperatie Marhaba 2019 verloopt vlotjes. Ook in de haven Tanger Stad dankzij de vele maatregelen die door de autoriteiten werden getroffen.

Tanger bouwt opvangcentrum voor wereld-Marokkanen

In het noord-Marokkaanse Tanger wordt een centrum gebouwd voor in het buitenland gevestigde Marokkanen. Het project werd door de autoriteiten goedgekeurd.

Marokko: selfies met vuilnis in Nador

Marokkanen weten hoe de aandacht te trekken van de autoriteiten bij problemen. De nieuwste vondst in Nador is het nemen van selfies met hopen vuilnis om de staat van de stad aan...

Marokko: koninklijke gratie voor 350 mensen voor Eid ul-Adha

Koning Mohammed VI heeft zoals elk jaar ter gelegenheid van Eid ul-Adha in Marokko zijn gratie verleend. Dit jaar werden 350 mensen gepardonneerd.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team