Zoeken

Marokko: koninklijke gratie voor 350 mensen voor Eid ul-Adha

12 augustus 2019 - 12:40 - Marokko

Geschreven door Nawel Serdouni

Koning Mohammed VI heeft zoals elk jaar ter gelegenheid van Eid ul-Adha in Marokko zijn gratie verleend. Dit jaar werden 350 mensen gepardonneerd.

Volgens een verklaring van het koningshuis zitten 315 begunstigden momenteel een gevangenisstraf uit. Allen komen onmiddellijk vrij.

De rest van de begunstigden is vrij. Van zeventien van hen werd de celstraf geannuleerd, waarvan bij één geval de boete werd behouden. Ook zagen 18 mensen hun boete kwijtgescholden.

Het Offerfeest wordt vandaag in Marokko gevierd. Ongeveer 5,4 miljoen dieren zullen dit jaar naar verwachting worden geslacht.

Lees meer

Koning Mohammed VI verleent gratie aan 4764 mensen

Ter gelegenheid van het Troonfeest dat vandaag in Marokko wordt gevierd, heeft Koning Mohammed VI zijn gratie verleend aan 4764 mensen.

Koning Mohammed VI laat acht vrouwelijke terreurverdachten vrij

Koning Mohammed VI heeft ter gelegenheid van de herdenking van de presentatie van het onafhankelijkheidsmanifest op 11 januari, zijn gratie verleend aan 265 mensen.

Koning Mohammed VI verleent opnieuw gratie aan honderden gevangenen

Koning Mohammed VI heeft ter gelegenheid van de 66e verjaardag van de Revolutie van de Koning en het Volk en het Feest van de Jeugd, gratie verleend aan 705 mensen in Marokko.

Marokko: gedetineerde nog steeds in de cel ondanks koninklijke gratie

Een gedetineerde in de Oudaya gevangenis in Marrakech aan wie Koning Mohammed VI zijn gratie had verleend, wordt nog steeds vastgehouden vanwege een procedurefout.

Koning Mohammed VI verleent gratie aan 1243 mensen

Koning Mohammed VI heeft ter gelegenheid van het Troonfeest gratie verleend aan 1243 mensen in het koninkrijk.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team