Douane Tanger Med onderschept 47.000 euro
Douaniers hebben zaterdag in de haven Tanger Med een geldsmokkel verijdeld en 47.000 euro in beslag genomen.
22 oktober 2018 - 18:40 - Marokko
Douaniers bij de grensovergang van Bab Sebta hebben afgelopen weekend 62.000 euro in beslag genomen.
Het geld werd tijdens een routinecontrole in de spullen van een Spaanse onderdaan ontdekt. De man wilde het geld in Marokko invoeren zonder het bij de autoriteiten aan te geven.
Volgens een verklaring van de douane werd het grootste deel van het geld in de lederen riem van de man gevonden. De rest had hij in zijn broekzakken verstopt.
Lees meer
Douaniers hebben zaterdag in de haven Tanger Med een geldsmokkel verijdeld en 47.000 euro in beslag genomen.
De Marokkaanse douane heeft de inbeslagneming aangekondigd van tienduizenden euro’s in de haven Tanger Med.
Mooie vangst van de Marokkaanse douane. Een horloge met een waarde van 500.000 dirham werd enkele dagen geleden bij de grensovergang van Sebta in beslag genomen.
In de afgelopen weken werden meerdere geldbedragen en goederen door de douane in beslag genomen in de haven Tanger Med.
De Marokkaanse politie en douanediensten hebben tijdens gezamenlijke controles een grote hoeveelheid drugs en geld onderschept bij de grensovergang Bab Sebta.