Dertig kilo cocaïne onderschept in haven Tanger Med
Een man is donderdag in de haven Tanger Med betrapt met ruim 30 kilo cocaïne en 62.000 drugspillen.
- Marokko
De Marokkaanse douane heeft in de nacht van dinsdag op woensdag 600 kilo cannabishars in beslag genomen in de regio van Souk El Arba.
De drugs werd in twee auto’s vervoerd. De bestuurders van de auto’s weigerden te stoppen. Zij lieten enkele kilometers verder beide voertuigen achter en vluchtten weg.
Tijdens de antidrugsactie werd ook 123 kilo tabaksbladeren met een waarde van 763.000 dirham gevonden.
Ondanks de inzet van de politie, koninklijke gendarmerie en douane, konden de drugsdealers niet worden teruggevonden.
Lees meer
Een man is donderdag in de haven Tanger Med betrapt met ruim 30 kilo cocaïne en 62.000 drugspillen.
In samenwerking met de politie heeft de Marokkaanse douane begin deze week bij de grensovergang van Bab Sebta ruim 30 kilo drugs onderschept.
De douane bij de grensovergang Bab Sebta heeft vrijdag 14,5 kilo hasj in beslag genomen. Dat meldt de Marokkaanse douane zelf in een verklaring.
De Marokkaanse douane heeft donderdagavond 1200 kilo hasj onderschept op de kustweg nabij Iazanen, in de provincie Nador.
De politie heeft tijdens een anti drugsactie in Mezgaled, in de regio van Larache, 1,77 ton cannabis onderschept.