Zoeken

Dertig kilo cocaïne onderschept in haven Tanger Med

- Marokko

Geschreven door Laila A.

Een man is donderdag in de haven Tanger Med betrapt met ruim 30 kilo cocaïne en 62.000 drugspillen.

Persagentschap MAP vernam van lokale bronnen dat de drugs door douane agenten in een bus op weg naar Spanje werd gevonden.

De drugskoerier, een Marokkaanse man die de drugs in zijn bagage had verstopt, werd in voorlopige hechtenis genomen tot het einde van het onderzoek.

Lees meer

Bulgaar met 8 kilo cocaïne betrapt op luchthaven Casablanca

Een Bulgaarse man is zaterdagnamiddag op de luchthaven van Casablanca gearresteerd met bijna 8 kilo cocaïne.

Ruim 3,5 kilo gevonden in bagage op luchthaven Casablanca

Op de luchthaven van Casablanca is opnieuw een drugskoerier met cocaïne in zijn bagage betrapt. De man afkomstig uit Ghana werd woensdag gearresteerd.

Ruim honderd kilo cocaïne onderschept in Tanger

De politie van Beni Makada in Tanger heeft enkele dagen geleden de hand gelegd op 116 kilo cocaïne.

Cocaïnesmokkel op luchthaven Casablanca: 8 kilo onderschept

Op de luchthaven van Casablanca hebben de veiligheidsdiensten zondag twee buitenlanders gearresteerd met ruim 8 kilo cocaïne in hun spullen.

Nigeriaan met ruim 5 kilo cocaïne betrapt op luchthaven Casablanca

Een Nigeriaanse man is dinsdagavond op de Mohammed V luchthaven in Casablanca met 5,235 kilo cocaïne betrapt.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team