Vrachtwagen met 230 kilo drugs onderschept in Tanger
In de haven Tanger Med heeft de politie eerder deze week 230 kilo drugs in een vrachtwagen gevonden.
30 april 2016 - 11:00 - Marokko
Een man is donderdag in de haven Tanger Med betrapt met ruim 30 kilo cocaïne en 62.000 drugspillen.
Persagentschap MAP vernam van lokale bronnen dat de drugs door douane agenten in een bus op weg naar Spanje werd gevonden.
De drugskoerier, een Marokkaanse man die de drugs in zijn bagage had verstopt, werd in voorlopige hechtenis genomen tot het einde van het onderzoek.
Lees meer
In de haven Tanger Med heeft de politie eerder deze week 230 kilo drugs in een vrachtwagen gevonden.
De Marokkaanse douane heeft begin deze week in Tetouan 780 kilo cannabis onderschept. De drugs was in 24 pakken verpakt en werd in een bedrijfsvoertuig ontdekt.
Een Nigeriaanse man is dinsdagavond op de Mohammed V luchthaven in Casablanca met 5,235 kilo cocaïne betrapt.
In de haven Tanger Med is donderdag een vrachtwagen onderschept met 234 ton hasj in zijn brandstoftank.
De politie van Beni Makada in Tanger heeft enkele dagen geleden de hand gelegd op 116 kilo cocaïne.