Ton drugs onderschept in haven Tanger Med
De Marokkaanse politie heeft eerder deze week een vrachtwagen met 1,350 ton drugs onderschept in de haven Tanger Med.
8 maart 2016 - 11:42 - België
In de haven van Tanger Med werd afgelopen weekend ruim drie ton cannabishars onderschept. Dat meldt de nationale veiligheidsdienst DGSN.
De 3,6 ton drugs was in een vrachtwagen met een lading cederhout verborgen. De bestuurder van het voertuig met Spaans kenteken moest de drugs in België leveren, aldus de DGSN.
De bestuurder van de auto werd in voorlopige hechtenis genomen. De politie heeft een onderzoek gestart naar de herkomst van de drugs.
Eind februari was in dezelfde haven een record drugsvangst van 18 ton gedaan. De drugs was toen in een lading groenten verstopt.
Lees meer
De Marokkaanse politie heeft eerder deze week een vrachtwagen met 1,350 ton drugs onderschept in de haven Tanger Med.
De Marokkaanse politie heeft zaterdag in het zuidelijke Bir Guendouz-Guerguerat een vrachtwagen onderschept met bijna vier ton hasj aan boord.
De politie heeft in de haven Tanger Med een vrachtwagen met ruim 158 kilo drugs onderschept. De drugs was voor Spanje bestemd.
De autoriteiten hebben donderdag in het noord-Marokkaanse Tanger ruim 10 ton drugs voor een waarde van 12 miljoen dirham laten vernietigen.
In de haven Tanger Med heeft de politie eerder deze week 230 kilo drugs in een vrachtwagen gevonden.