3 maart 2020 - 14:00 - Marokko
De nationale veiligheidsdienst DGSN heeft een onderzoek gestart naar een inspecteur die ervan wordt verdacht mensen met zijn dienstwapen te hebben bedreigd in de wijk Yaacoub Al Mansour in Rabat.
Volgens een verklaring van de dienst was de politie inspecteur dronken en niet in dienst op het moment van de feiten. Hou zou ruzie hebben gekregen met twee mannen en zou zijn geduwd.
De agent had zijn dienstwapen bij zich en gebruikte het om de twee mannen te bedreigen. Getuigen belden de politie waarop een patrouille ter plekke werd gestuurd en een einde aan het conflict maakte.
Zowel de inspecteur als de twee andere betrokken mannen werden gearresteerd en in bewaring gesteld. Het wapen bleek niet geladen te zijn.
Lees meer
Een politieman heeft zaterdag in het Marokkaanse Meknes zijn dienstwapen moeten gebruiken om een bekende crimineel te arresteren die een taxichauffeur had gegijzeld.
Een politie inspecteur heeft in het 14ᵉ arrondissement van Salé zijn dienstwapen moeten gebruiken tijdens een interventie op zondag.
Twee broers met een zwaar crimineel verleden zijn door een politie inspecteur in Meknes gearresteerd. De ambtenaar gebruikte zijn dienstwapen om de twee te overmeesteren.
En hoofdinspecteur van de Marokkaanse politie heeft zelfmoord gepleegd met het dienstwapen van zijn collega.
De politie inspecteur die met zijn dienstwapen tijdens een uit de hand gelopen arrestatie twee mensen heeft neergeschoten, is dinsdag in Tetouan gearresteerd.
Een 30-jarige man is door de politie in Beni Mellal gearresteerd voor het bedreigen en gijzelen van zijn ouders in een garage.
Een agent in burger heeft in de wijk Anfa in Casablanca zijn dienstwapen moeten gebruiken om een roofoverval tegen te houden.
De politie heeft begin deze week een onderzoek gestart naar een agent in dienst in El Jadida en die van oplichting wordt verdacht.
De nationale veiligheidsdienst DGSN heeft een onderzoek gestart naar een politie inspecteur in Tetouan die van diefstal wordt verdacht. De feiten werden door bewakingscamera’s...
Een politie inspecteur heeft in Agadir zijn vuurwapen moeten gebruiken om een 23-jarige verdachte te overmeesteren die zijn eigen moeder met een mes bedreigde.