Verdachte opgepakt voor oproep tot moord in Casablanca
De gerechtelijke politie heeft donderdag in Casablanca een verdachte gearresteerd voor aanzet tot haat, moord en vernieling van openbare goederen.
- Marokko
Een politie inspecteur heeft in het 14ᵉ arrondissement van Salé zijn dienstwapen moeten gebruiken tijdens een interventie op zondag.
Volgens een verklaring van de nationale veiligheidsdienst DGSN wist de inspecteur een verdachte met een zwaar strafblad met moeite te overmeesteren.
De verdachte bedreigde bij aankomst van de politie meerdere mensen met een mes in de wijk Sidi Moussa, aldus de DGSN.
De veiligheidsdienst bericht dat de agent zijn wapen naar boven haalde maar geen enkel schot loste. Hij wist de verdachte uiteindelijk te overmeesteren zonder te schieten. De verdachte werd in voorlopige hechtenis genomen. Het onderzoek loopt nog.
Lees meer
De gerechtelijke politie heeft donderdag in Casablanca een verdachte gearresteerd voor aanzet tot haat, moord en vernieling van openbare goederen.
Een 28-jarige verdachte is eerder deze week door een motorpatrouille van de politie in Tanger gearresteerd. Dat gebeurde echter niet zonder moeite.
Een man is door de politie in Casablanca gearresteerd nadat hij zwaaiend met een wapen op straat was gefilmd. De beelden waren op sociale media gedeeld.
Een inspecteur van de politie in Tanger heeft zijn dienstwapen moeten gebruiken om een jongeman te arresteren. De verdachte wordt van geweld tegen zijn eigen vader verdacht.
Een politie inspecteur heeft in Agadir zijn vuurwapen moeten gebruiken om een 23-jarige verdachte te overmeesteren die zijn eigen moeder met een mes bedreigde.