7 februari 2020 - 12:40 - Marokko
Een 30-jarige man is door de politie in Beni Mellal gearresteerd voor het bedreigen en gijzelen van zijn ouders in een garage.
Volgens een verklaring van de nationale veiligheidsdienst DGSN werden de slachtoffers door hun zoon met een mes bedreigd en in de garage van hun eigen huis vastgehouden.
Buren belden de politie waarop een patrouille ter plaatse werd gestuurd om het koppel te bevrijden.
De zoon weigerde de instructies van de politie op te volgen en verzette zich tegen zijn arrestatie. Een agent greep als gevolg naar zijn wapen en vuurde twee waarschuwingsschoten af. Pas daarna kon de verdachte worden overmeesterd.
De ouders werden bevrijd en doen het naar omstandigheden goed. Het mes waarmee ze waren bedreigd werd in beslag genomen en hun zoon in bewaring gesteld. Een onderzoek is aan de gang.
Marokko verscherpt regels voor Hadj en Omra
Man steekt eigen broer dood na ruzie in Martil
Canadese groep vindt nieuwe goudzone in Marokko
Strenge controle op brandstof in Marokko
Marokkaanse diaspora massaal naar huis
Duizenden banen bedreigd in Marokko
Marokko verscherpt regels voor Hadj en Omra
Man steekt eigen broer dood na ruzie in Martil
Canadese groep vindt nieuwe goudzone in Marokko
Marokkaanse diaspora massaal naar huis
Duizenden banen bedreigd in Marokko
Prinses Lalla Salma duikt weer op in Marokko
Drie jaar cel voor Marokkaanse activiste Saida El Alami na koninklijke gratie
Opmerkelijke uitspraak in Marokko: ontrouwe man hoeft cel niet in