Dreamliner Royal Air Maroc beschadigd na botsing met vrachtwagen in New York
Een Boeing Dreamliner van Royal Air Maroc is zaterdag zwaar beschadigd geraakt na een botsing met een vrachtwagen op het JFK-vliegveld in New York.
- Wereld
De bemanning van een vlucht van Royal Air Maroc tussen Berlijn en Casablanca, wordt ervan beschuldigd de passagiers aan hun lot te hebben overgelaten op de Duitse luchthaven. De Marokkaanse luchtvaartmaatschappij ontkent dat.
Volgens de groep gaat het om valse en ongegronde berichten die op social media werden verspreid. De bemanning zou volgens deze berichten de passagiers op de luchthaven van Berlijn hebben achtergelaten.
Maar volgns Royal Air Maroc werd de vlucht enkel vertraagd vanwege een en "technisch probleem".
De bemanning koos er als gevolg voor om "met alle nodige verantwoordelijkheid te wachten tot het toestel werd gerepareerd alvorens te vertrekken". Royal Air Maroc geeft echter geen details over het "technisch probleem" zelf.
Lees meer
Een Boeing Dreamliner van Royal Air Maroc is zaterdag zwaar beschadigd geraakt na een botsing met een vrachtwagen op het JFK-vliegveld in New York.
Nieuw incident voor Royal Air Maroc. Een toestel van de Marokkaanse luchtvaartmaatschappij kreeg maandag pech tijdens een vlucht.
Een toestel van Royal Air Maroc is twee dagen aan de grond gebleven in de luchthaven van Caïro in Egypte vanwege een technisch mankement.
Een toestel van de Marokkaanse luchtvaartmaatschappij Royal Air Maroc is donderdag tegen een vliegtuig van Turkish Airlines gebotst op de luchthaven Atatürk in Istanboel.
Royal Air Maroc is opnieuw onder vuur komen te liggen vanwege de slechte service en veel ongerechtvaardigde vertragingen in de afgelopen maanden. Ook het personeel van de...