Drie doden na overstromingen in Taroudant
Drie leden van eenzelfde familie zijn woensdag omgekomen als gevolg van de overstroming van de Oued Oughri in de regio van Taroudant. Een persoon wordt nog vermist.
17 mei 2016 - 21:10 - Marokko
Een kind, zijn vader en zijn oom zijn overleden na een val in een put waar tarwe werd gestockeerd in de regio van Benslimane. Het kind viel als eerste in de put. Zijn vader probeerde hem tevergeefs te helpen. Een broer van de man probeerde hen vervolgens op zijn beurt uit de drie meter diepe put te helpen.
De drie slachtoffers overleden door het inademen van de door fermentatie ontstane giftige gassen. Reportage 2M.
Lees meer
Drie leden van eenzelfde familie zijn woensdag omgekomen als gevolg van de overstroming van de Oued Oughri in de regio van Taroudant. Een persoon wordt nog vermist.
Bij drie verschillende ongevallen in de regio’s van Fkih Bensaleh en Azilal zijn woensdag twee kinderen een een man omgekomen. Alle drie vielen in irrigatiekanalen.
Bij een zwaar verkeersongeluk in de regio van Sidi Bennour zijn woensdag acht doden gevallen. Vijf mensen raakten ernstig gewond.
In de regio van Kenitra staat een arts deze week terecht voor het uitschrijven van een maagdelijkheidsattest aan een zwangere vrouw. De dokter zou dat voor een invloedrijke man...
Een moeder en haar kind zijn zondag bij een woningbrand in Tetouan omgekomen. De brand werd door een defecte telefoonlader veroorzaakt.