Vijf doden bij zwaar ongeval op Marokkaanse snelweg
Vijf mensen zijn woensdagnamiddag bij een zwaar verkeersongeval op de snelweg tussen Marrakech en Settat om het leven gekomen.
2 juli 2015 - 17:57 - Marokko
In het Marokkaanse El Jadida zijn vijf mensen omgekomen en raakten een twintigtal anderen gewond bij een zwaar verkeersongeval.
Een vrachtwagen en een busje botsten frontaal tegen elkaar op de nationale weg nummer 1 tussen Bir Jdid en Tnine Chtouka.
Het ongeval is volgens een bericht van persagentschap MAP te wijten aan overdreven snelheid en de niet naleving van de verkeersregels.
De gewonden werden naar het provinciaal ziekenhuis van El Jadida vervoerd. Politie doet onderzoek naar het dodelijk ongeval.
Lees meer
Vijf mensen zijn woensdagnamiddag bij een zwaar verkeersongeval op de snelweg tussen Marrakech en Settat om het leven gekomen.
Zes mensen zijn vrijdag gewond geraakt bij een ongeval tussen een trein en een vrachtwagen in het Marokkaanse Assilah.
Bij een dramatisch verkeersongeval in de regio van Agadir zijn deze ochtend negen mensen omgekomen.
Bij een zwaar verkeersongeval in het Marokkaanse Meknes zijn zaterdag vier mensen omgekomen. Vijf anderen raakten gewond.
Bij een busongeluk op een tiental kilometers van het noord-Marokkaanse Tetouan is zondag een man omgekomen en raakten een vijftigtal mensen gewond.