13 oktober 2020 - 11:00 - Marokko
Een docent kreeg afgelopen vrijdag de opdracht van de rechtbank in Agadir om eindbeoordelingen van zijn studenten over te dragen aan de Nationale School voor Toegepaste Wetenschappen. Als hij dit niet doet, zal hij voor elk uur vertraging een boete moeten betalen van 20.000 dirham.
Er was een geschil tussen de universiteit en de hoogleraar natuurkunde en civiele techniek. De docent weigerde examens af te nemen en eindbeoordelingen van zijn studenten in te leveren.
De rechtbank eiste de levering van de documenten en naar behoren ondertekende transcripties, op straffe van een boete van 20.000 dirham voor elk uur vertraging. De eis gaat in vanaf de datum van het vonnis.
Marokkanen wenden zich steeds vaker tot de rechter met hun geschillen. Inmiddels zijn er verschillende vonnissen uitgesproken ten gunste van leerlingen of studenten die in conflict zijn met hun school.
Marokkaanse vastgoedmagnaten verdacht van witwassen drugsgeld
Marokkaanse motorrijder komt om bij crash in Florida
Marokkaanse celebs ontduiken massaal belasting
Anas neergestoken op Palestina-demonstratie in Brussel: "Ik weet wie het was"
Veerboot naar Marokko ramt havenbarrière in Algeciras
Hollywood-bankroof in Marokko, daders lopen nog
Marokkaanse vastgoedmagnaten verdacht van witwassen drugsgeld
Hollywood-bankroof in Marokko, daders lopen nog
Tanger te duur voor vakantie
Bejaarde Marokkaanse op brute wijze vermoord in Frankrijk
Spanje onvoorbereid op druk van Marokko
Nasser Zefzafi in Al Hoceima met doodzieke vader
Vier Marokkaanse fysici in wereldtop
Marokko jaagt op ’master copy’ goederen