5 september 2017 - 16:10 - Marokko
Twee jongemannen die in een douar bij Chefchaouen van diefstal werden verdacht zijn door de bewoners van het dorpje ernstig mishandeld en vastgebonden.
Een video van de twee jongens op de grond en vastgebonden werd massaal op internet gedeeld. Volgens Alyaoum24 werden de twee jongemannen op heterdaad betrapt door een dorpsbewoner die zijn buren om hulp riep.
De jongens werden geslagen, vernederd en vastgebonden, dit alles zonder dat de politie werd gewaarschuwd. Alle twee zouden afkomstig zijn uit Sidi Kacem.
In juli 2015 had een gelijkaardig incident voor veel ophef gezorgd in Marokko. Een man die ervan werd beschuldigd vee te hebben gestolen op een markt in Boumia werd door handelaars ernstig mishandeld. Hij werd zwaargewond naar het ziekenhuis van Middelt gebracht en bezweek er aan zijn verwondingen.
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Forbes plaatst Marokkaanse banken tussen grootste ter wereld
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Nieuwe metaalvondsten in Marokko: koper, goud en zilver
Tanger verscherpt bouwcontrole na mislukt project