Zoeken

Twee doden en zes gewonden bij ongeval in Chefchaouen

22 augustus 2017 - 15:40 - Marokko

Geschreven door Laila A.

Bij een zwaar verkeersongeval in de regio van Chefchaouen zijn zondag twee mensen omgekomen en raakten zes anderen gewond.

Het ongeval gebeurde ter hoogte van het dorpje Saada Bouhmed. Het voertuig bracht mensen uit de regio naar de wekelijkse markt.

Volgens Le360 verloor de chauffeur de controle over zijn voertuig dat op de weg ging liggen. De gewonden werden naar ziekenhuizen in Chefchaouen en Tetouan gebracht. Drie van hen verkeren in levensgevaar.

De politie heeft een onderzoek gestart. Het is het tweede dodelijk ongeval in de regio in een week tijd.

Lees meer

Zeven doden bij zwaar verkeersongeval in Settat

Zeven mensen zijn zondag bij een zwaar verkeersongeval tussen Settat en El Borouj omgekomen.

Twee doden en vijf gewonden bij zwaar ongeval in Sidi Allal Bahraoui

Bij een verkeersongeval bij de tolpoorten van Sidi Allal Bahraoui in de regio van Khemisset zijn zondagochtend twee doden en drie gewonden gevallen.

Tientallen gewonden bij botsing tussen twee bussen in Rabat

Bij een ongeval tussen twee bussen in de Marokkaanse hoofdstad Rabat zijn woensdagavond 36 mensen gewond geraakt.

Zes doden bij ongeval met taxi in Marrakech (foto)

Zes mensen, waaronder een meisje, zijn maandagavond bij een verkeersongeval in Marrakech omgekomen.

Twee doden bij ongeval tussen motorfiets en politiewagen in Mohammedia

Bij een zwaar ongeval tussen een motorfiets en een politiewagen in het Marokkaanse Mohammedia zijn eind vorige week twee mensen omgekomen.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team