17 mei 2020 - 10:40 - Marokko
Abdulaziz Kharbouch Al Ifrani, Marokkaanse astronoom, heeft de waarschijnlijke datum van Eid ul-Fitr in Marokko onthuld.
Morocco World News vernam van de astronoom dat de eerste dag van de maand Shawwal (10e maand van de islamitische kalender), op zondag 24 mei zal vallen.
Eid ul-Fitr zal volgens de berekeningen van Abdulaziz Kharbouch Al Ifrani dus volgende week zondag worden gevierd in Marokko.
Volgens de expert zal de maansikkel die die maand Shawwal aankondigt op 23 mei zichtbaar zijn. De astronoom stelt dat de meeste moslimlanden het Suikerfeest op dezelfde dag zullen vieren.
Het medium had enkele weken geleden van dezelfde astronoom al vernomen dat de Ramadan in Marokko op 25 april 2020 van start zou gaan, wat later door het ministerie van Habous en Islamitische zaken werd bevestigd.
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Forbes plaatst Marokkaanse banken tussen grootste ter wereld
Marokkaanse douaneregels voor auto-overdracht diaspora
Marokkaans Ayoub bakt beste pizza ter wereld
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Nieuwe metaalvondsten in Marokko: koper, goud en zilver
Tanger verscherpt bouwcontrole na mislukt project
Drones, helikopters, raketten… Marokko bereidt zich voor
Oorlog Iran-Israël: Royal Air Maroc kalmeert reizigers