Marokko: ruim 30.000 boetes in week tijd
De Marokkaanse politie heeft in de week van 5 tot 11 november ruim 30.000 verkeersboetes uitgedeeld in stedelijke gebieden.
12 oktober 2018 - 15:40 - Marokko
Vorige maand werden ruim 1700 mensen die gezocht werden voor diverse delicten, door de politie in Marrakech gearresteerd.
Volgens een verklaring van de politieprefectuur van Marrakech werden 2542 mensen op heterdaad betrapt. 43 arrestaties hebben betrekking tot verboden wapenbezit.
In dezelfde periode werden 15.747 identiteitscontroles uitgevoerd en 38 kilo chira, 6 kilo cannabis, 158 extasy pillen, 6 auto’s en 10 motorfietsen in beslag genomen.
De prefectuur bericht tevens dat 927 bedelaars en daklozen naar het opvangcentrum "Dar Al Bir wa Al Ihssane" werden gestuurd en 185 mensen naar het psychiatrisch ziekenhuis Ibn Nafis.
Lees meer
De Marokkaanse politie heeft in de week van 5 tot 11 november ruim 30.000 verkeersboetes uitgedeeld in stedelijke gebieden.
Sinds het begin van de maand Ramadan heeft de politie in Marrakech 1220 verdachten gearresteerd voor verschillende misdrijven.
De politie van Marrakech heeft deze week enkele cijfers vrijgegeven over de criminaliteit in de stad. Daaruit blijkt dat honderden mensen in februari in de rode stad werden...
De BLCCO-dienst tegen de georganiseerde misdaad van de BCIJ-politie in Marokko, heeft in drie jaar tijd 167 mensen gearresteerd.
De politie heeft afgelopen weekend een record drugsvangst gedaan in het Marokkaanse Marrakech.