17 november 2018 - 10:40 - Marokko
De Marokkaanse politie heeft in de week van 5 tot 11 november ruim 30.000 verkeersboetes uitgedeeld in stedelijke gebieden.
In een verklaring meldt de nationale veiligheidsdienst DGSN dat 30.349 boetes werden opgelegd en 9789 proces-verbalen aan de justitie werden voorgelegd. In dezelfde periode werden 20.551 boetes betaald.
Dezelfde week kwamen 14 mensen om het leven en raakten 1174 mensen gewond bij 1353 verkeersongevallen. Deze ongevallen zijn voornamelijk te wijten aan menselijke fouten waaronder het niet respecteren van de verkeerslichten, stoptekens en voorrangen, een slechte kennis van het voertuig, te snel, op de linkerrijstrook, in de tegenovergestelde richting of onder invloed van alcohol rijden en fout inhalen.
De DGSN meldt ook dat de betaalde boetes 4.535.121 dirhams bedroegen en dat 4320 voertuigen in beslag werden genomen, 5355 rijbewijzen werden ingetrokken en 114 voertuigen definitief van de weg werden gehaald.
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Forbes plaatst Marokkaanse banken tussen grootste ter wereld
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Nieuwe metaalvondsten in Marokko: koper, goud en zilver
Tanger verscherpt bouwcontrole na mislukt project