11 oktober 2018 - 10:40 - Marokko
Een grote operatie tegen de smokkel van wapens werd door Interpol in meerdere landen van het Midden-Oosten en Noord-Afrika uitgevoerd, ook in Marokko.
De operatie leidde tot de arrestatie van 115 mensen en de inbeslagneming van vuurwapens, geld en drugs. In totaal werden 20.000 controles uitgevoerd bij de land-, lucht- en zeegrenzen. Dat bericht Interpol in een verklaring.
Tijdens deze controles werden 57 vuurwapens, 1,3 miljoen euro, 6 kilo heroïne en voor 200.000 euro aan pijnstillers gevonden. Zeventien verdachten werden gearresteerd voor illegale wapenbezit.
Interpol meldt tevens dat alle in beslag genomen wapens werden geregistreerd en worden gebruikt in onderzoeken naar wapensmokkelaars. De operatie genaamd "Tiger IV" liep over negen dagen, van 18 tot 26 september.
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Forbes plaatst Marokkaanse banken tussen grootste ter wereld
Marokkaanse douaneregels voor auto-overdracht diaspora
Marokkaans Ayoub bakt beste pizza ter wereld
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Nieuwe metaalvondsten in Marokko: koper, goud en zilver
Tanger verscherpt bouwcontrole na mislukt project
Drones, helikopters, raketten… Marokko bereidt zich voor
Oorlog Iran-Israël: Royal Air Maroc kalmeert reizigers