Marokko: inspecteur opgepakt voor verdachte dood vrouw
Een 32-jarige vrouw is overleden toen ze zich in het gezelschap bevond van een inspecteur van de politie in Taza.
20 juni 2020 - 21:20 - Marokko
Een inspecteur van de politie in Laayoune is woensdag door een team van de BNPJ-politiedienst gearresteerd op verdenking van corruptie en drugssmokkel.
Volgens een verklaring van de nationale veiligheidsdienst DGSN werd een medeplichtige van de inspecteur op 12 juni op een dertigtal kilometers van Laayoune gearresteerd voor drugsbezit en handel.
Onderzoek toonde vervolgens aan dat de inspecteur vertrouwelijke informatie aan de arrestant had doorgespeeld in ruil voor geld. Met de hulp van de ambtenaar wist de dealer drugs te smokkelen zonder te worden betrapt.
De inspecteur en de dealer werden beiden in voorlopige hechtenis genomen. Het onderzoek loopt nog.
Lees meer
Een 32-jarige vrouw is overleden toen ze zich in het gezelschap bevond van een inspecteur van de politie in Taza.
In Kenitra is een intern onderzoek gestart naar een politie-inspecteur in dienst in Mehdia voor corruptie.
Een hoofdofficier van de politie in Laayoune wordt vervolgd voor zijn vermeende samenwerking met een drugsorganisatie in het zuiden van Marokko.
Een inspecteur van de politie in Mohammedia is woensdag in bewaring gesteld op verdenking van machtsmisbruik.
Twee broers met een zwaar crimineel verleden zijn door een politie inspecteur in Meknes gearresteerd. De ambtenaar gebruikte zijn dienstwapen om de twee te overmeesteren.