31 december 2021 - 18:20 - Marokko
Marokkanen die de tweede dosis van het Covid-19-vaccin hebben gekregen, kunnen na vier maanden de derde boosterdosis krijgen.
In een persbericht zegt het ministerie van Volksgezondheid dat de boostervaccinatie kan worden toegediend vier maanden na de laatste injectie van het vaccin met dubbele dosis (Pfizer-BioNTech, Sinopharm of AstraZeneca) en vier weken na de enkelvoudige injectie van Janssen.
Lees ook: Omikron: epidemiologische situatie in Marokko blijft zorgwekkend
Volgens het ministerie zullen de Marokkanen vanaf het nummer 1717 een sms-bericht ontvangen om hen te herinneren aan hun vaccinatiestatus en kan de boosterdosis worden toegediend in alle vaccinatiecentra.
De mogelijkheid van een epidemische uitbraak blijft zeer waarschijnlijk gezien de verontrustende toename van het aantal besmettingen en epidemische uitbraken, vooral in gezinnen, waarschuwt het ministerie.
Lees ook: Marokko: 13 miljoen vaccins dreigen te vervallen
Marokkanen worden dan ook dringend verzocht de eerste, tweede en derde vaccinatiedosis te halen, maar ook om individuele en collectieve preventieve maatregelen te nemen.
Huizen groter dan 300m² belastingvalkuil voor Marokkaanse diaspora
Hicham, de ’superconciërge’ van 5-sterren Sofitel in Luxemburg
Marokko koploper voor Turkse export
Real Housewives-ster: "Opnames in Marokko maakten ons ziek"
Ruzie Youssef En-Nesyri en teamgenoot live (video)
Je woning in Marokko lenen? Dan moet je belasting betalen!
Marokko in wereldtop, vierde luchtmacht in Afrika
Dader dodelijk verkeersongeluk Berkane na dagen opgepakt
Grootste dam van Marokko in Rif: 100% risico op aardbeving
Nasser Zefzafi aan Riffijnen Europa: "Help mijn moeder!"
Marokko ontslaat onverwachts leraren in België
Wordt Marokko ook jouw volgende vakantiebestemming?
Kopje koffie? Tot 90 dirham in Marokko...
Ophef in Nador: gebakjes met glassplinters