Zoeken

Covid-19 in Marokko: cijfers blijven zorgwekkend

22 juni 2020 - 10:25 - Marokko

Geschreven door Mehdi Khabbouj

Marokko registreert voor een derde opeenvolgde dag een groot aantal nieuwe besmettingen met het coronavirus. Op zondag werden 138 mensen positief getest op het virus.

Volgens het ministerie van Gezondheid werden de nieuwe coronagevallen in volgende regio’s geregistreerd:

 Laayoune-Sakia El Hamra: 37
 Marrakech-Safi: 34
 Casablanca-Settat: 31
 Tanger-Tetouan-Al Hoceima: 15
 Fez-Meknes: 13
 Rabat-Salé-Kenitra: 6
 Beni Mellal-Khenifra: 1
 Guelmim-Oued Noun: 1

Alle gevallen die in de regio van Laayoune werden gemeld, betreft migranten uit sub-Sahara Afrika die zich in Tarfaya bevonden en naar de Canarische Eilanden wilden vertrekken.

Ondanks de zorgwekkende toename van het aantal besmettingen in de afgelopen dagen, hebben de autoriteiten besloten om de lockdown te blijven versoepelen.

Lees meer

Coronavirus Marokko: 431 nieuwe besmettingen

De coronacijfers blijven zorgwekkend in Marokko met 431 nieuwe besmettingen in 24 uur tijd. Dat bericht het ministerie van Gezondheid.

Covid-19 Marokko: cijfers van vandaag

In Marokko werden van dinsdag op woensdag 172 nieuwe besmettingen met het coronavirus vastgesteld.

Marokko: ministerie geeft nieuwe cijfers coronavirus vrij

In de afgelopen 24 uur werden 244 besmettingen met het coronavirus vastgesteld in Marokko. Het totaal aantal besmettingen bereikt nu 11.877.

Coronavirus Marokko: cijfers van deze dinsdagochtend

In de afgelopen 24 uur werden 191 nieuwe besmettingen met het coronavirus vastgesteld in Marokko. Volgens het ministerie van Gezondheid bereikt het aantal besmettingen 15.936.

Covid-19 Marokko: cijfers van deze ochtend

In Marokko testten 164 mensen positief op het coronavirus sinds gisteren. Dat bericht het ministerie van Gezondheid.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team