Coronavirus Marokko: bijna 3000 nieuwe besmettingen in één dag
Het ministerie van Gezondheid bericht in een nieuw rapport dat op donderdag een record aantal nieuwe besmettingen met het coronavirus werden vastgesteld in Marokko.
6 oktober 2020 - 09:40 - Marokko
Maandag werden in Marokko 1423 nieuwe besmettingen met het coronavirus vastgesteld volgens het meest recente rapport van het ministerie van Gezondheid.
Sinds het begin van de pandemie in maart dit jaar testten 134.695 mensen positief op het coronavirus in het koninkrijk.
De nieuwe besmettingen werden in volgende regio’s vastgesteld:
– Casablanca-Settat : +674
– Tanger-Tetouan-Al Hoceima : +27
– Marrakech-Safi : +174
– Fez-Meknes : +87
– Rabat-Salé-Kenitra : +189
– Laayoune-Sakia El Hamra : +24
– Draa-Tafilalet : +46
– Oriental : +97
– Beni Mellal-Khenifra :+91
– Guelmim-Oued Noun : +17
– Souss-Massa : +19
– Dakhla-Oued Ed Dahab : +19
Andere belangrijke cijfers:
– 39 nieuwe overlijdens. 2369 doden in totaal. Sterftecijfer: 1,8%
– 19.281 nieuwe testen, 2.577.931 in totaal.
– 18.990 coronapatiënten in het ziekenhuis, waarvan 457 in een ernstige toestand.
– 2300 nieuwe genezingen, 113.336 in totaal.
Lees meer
Het ministerie van Gezondheid bericht in een nieuw rapport dat op donderdag een record aantal nieuwe besmettingen met het coronavirus werden vastgesteld in Marokko.
Het ministerie van Gezondheid bericht in een nieuw rapport dat op woensdag 2776 nieuwe besmettingen met het coronavirus werden vastgesteld in Marokko.
Op woensdag werden in Marokko 3387 nieuwe besmettingen met het coronavirus vastgesteld. Dat bericht het ministerie van Gezondheid.
In Marokko testten zondag 2563 mensen positief op het coronavirus volgens een nieuw rapport van het ministerie van Gezondheid.
Het Marokkaanse ministerie van Gezondheid meldt dat dinsdag 2553 nieuwe besmettingen met het coronavirus werden vastgesteld in Marokko.