20 januari 2025 - 18:50 - Marokko
De Griekse koffieketen Coffee Berry heeft zijn eerste vestiging in Marokko geopend. De nieuwe winkel bevindt zich aan de boulevard Anfa in Casablanca.
Coffee Berry staat bekend om zijn donuts en koffie. De vestiging in Casablanca is ingericht als een "ontspannen stedelijke plek" en biedt klanten een breed scala aan koffiesoorten, waaronder Premium, Elegant, Flavor en Decaf. Daarnaast zijn er negen single origin koffies uit verschillende delen van de wereld, evenals andere dranken, zoete en hartige snacks en lichte maaltijden.
Lees ook: Koffieketen Columbus Café & Co verlaat Marokko
"We zijn verheugd om onze eerste Coffee Berry in Marokko te openen, een land met een rijke traditie van gastvrijheid en een echte passie voor kwaliteitskoffie", aldus Sara Bouaida, master franchisenemer en partner van Coffee Berry in Marokko.
"Deze lancering is meer dan alleen een franchisevestiging: het is een project dat diep geworteld is in de lokale gemeenschap, gedragen door een Marokkaans bedrijf, Marokkaanse ondernemers en een 100% lokaal team. We zijn er trots op bij te dragen aan de dynamiek van Casablanca en onze Marokkaanse klanten momenten van plezier en een unieke koffie-ervaring te bieden."
Lees ook: Starbucks Marokko verkocht?
Coffee Berry werd in 2016 opgericht in Griekenland en is inmiddels actief in zes landen op drie continenten. De keten onderscheidt zich door zijn unieke concept dat kwaliteit, duurzaamheid en gezelligheid combineert.
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Emirati kroonprins richt holding op in Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Ihattaren kiest definitief voor Marokko boven Nederland
Hakim Ziyech met moeder, Nayef Aguerd en Kurt Zouma in Marrakech
Nieuwe metaalvondsten in Marokko: koper, goud en zilver
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Nieuwe metaalvondsten in Marokko: koper, goud en zilver
Tanger verscherpt bouwcontrole na mislukt project
Drones, helikopters, raketten… Marokko bereidt zich voor
Oorlog Iran-Israël: Royal Air Maroc kalmeert reizigers
Marokko staat voor nieuwe extreme hittegolf
Hoe probleemprojecten in Marokko door criminelen worden gebruikt