Litouwer met 8 kilo cocaïne gepakt in Casablanca
Een Litouwer is maandag op de Mohammed V luchthaven in Casablanca betrapt met 8,53 kilo cocaïne.
30 augustus 2017 - 13:15 - Marokko
Een Ghanese man is maandag door de politie op de Mohammed V luchthaven in Casablanca gearresteerd voor drugssmokkel.
In de bagage van de 39-jarige man werd 8,395 kilo cocaïne gevonden. De drugs was in een plastic tas verstopt.
Volgens de autoriteiten kwam de drugskoerier in Marokko aan op een vlucht uit Sao Paolo in Brazilië. Hij werd in voorlopige hechtenis genomen tot het einde van het onderzoek.
Zaterdag had de politie op dezelfde luchthaven al een Turkse man gearresteerd die eveneens uit Brazilië terugkwam en drie kilo cocaïne in zijn spullen had verborgen.
Lees meer
Een Litouwer is maandag op de Mohammed V luchthaven in Casablanca betrapt met 8,53 kilo cocaïne.
Een Turkse man is zaterdag door de politie op de Mohammed V luchthaven in Casablanca gearresteerd voor het smokkelen van cocaïne.
Een Braziliaanse vrouw en haar dochter zijn dinsdag door de politie op de Mohammed V luchthaven in Casablanca gearresteerd voor drugsmokkel.
Een steward van het Marokkaans luchtvaartmaatschappij Royal Air Maroc is eind vorige week op de luchthaven van Casablanca gearresteerd met meerdere kilo’s cocaïne.
Een Ghanese man is donderdag door de politie op de luchthaven van Casablanca gearresteerd voor cocaïnesmokkel.