28 augustus 2018 - 10:40 - Marokko
De nationale veiligheidsdienst DGSN heeft cijfers vrijgegeven over het aantal verkeersongevallen die vorige week werden gemeld.
In de week van 13 tot 19 augustus kwamen 29 mensen om en raakten 1926 andere mensen gewond, waarvan 76 ernstig, bij 1432 verkeersongevallen in stedelijk gebied.
Volgens de DGSN zijn deze ongevallen voornamelijk te wijten aan het feit dat voetgangers en bestuurders de verkeerslichten, stoptekens en voorrang niet respecteren, hun voertuig niet goed controleren, te snel rijden, op de linkerrijstrook of in de tegenovergestelde richting rijden of onder invloed van alcohol en fout inhalen.
Vrijdag kwamen nog eens zes mensen om bij een ongeval tussen een auto en een militair voertuig in de regio van Berrechid.
Real Madrid geeft jonge slachtoffer aardbeving Al Haouz nieuwe thuis
Halal vlees op school in Canada, ouders boos
Prinses Lalla Salma duikt weer op in Marokko
Laatste rit in noodlottige kabelbaan: het verhaal van Hind en Aziz
Drie jaar cel voor Marokkaanse activiste Saida El Alami na koninklijke gratie
Mel B onthult reden achter tweede huwelijk in Marokko
Prinses Lalla Salma duikt weer op in Marokko
Drie jaar cel voor Marokkaanse activiste Saida El Alami na koninklijke gratie
Opmerkelijke uitspraak in Marokko: ontrouwe man hoeft cel niet in
Marokko rijdt toekomst in: 43.000 nieuwe vrachtwagens
Marokko pakt goudmarkt aan: goedkoper goud voor iedereen?
Ophef om haastige opknapbeurt voor komst Koning Mohammed VI
Spectaculaire redding in Al Hoceima: man vast op steile rotswand (video)
Zieke baby krijgt eindelijk hulp na grootschalig protest in Marokko