23 maart 2011 - 17:30 - Sport
Cheb Mami, die vandaag moet worden vrijgelaten uit de gevangenis, zou contacten hebben gehad met de organisators van de wedstrijd tussen Marokko en Algerije, om op de openingswedstrijd in Annaba te zingen.
Volgens de Algerijnse pers zal Cheb Mami sowieso aanwezig zijn als eregast tijdens de wedstrijd in het stadion 19 mei, ook al beslist hij niet te zingen tijdens de opening.
Cheb Mami werd in 2009 tot vijf jaar gevangenisstraf veroordeeld omdat hij het geprobeerd zijn ex-vriendin met kracht abortus te doen plegen. De Algerijnse zanger moet vandaag, woensdag 23 maart, worden vrijgelaten na een tweede verzoek om vervroegde vrijlating.
Cheb Mami had zijn verontschuldigingen aangeboden aan zijn ex-vriendin Camille, maar niet aan zijn dochter die geboren werd van die relatie, volgens de advocaat van zijn ex-vriendin.
Geldafpersing op Marokkaanse weg (video)
Europa zoekt naar deze vermiste Marokkaanse topsporters
Politicus vast voor vastgoedfraude in Tanger
Belangrijke verbindingsweg in Nador is "een schande"
Marokkaans raadslid doneert lever om tante te redden
Nederlander betrapt met camper vol hasj bij grens Marokko
Atlético-ster geniet van vakantie in M’diq (foto’s)
Spanningen op Afrika Cup: onderzoek naar Algerijnse ’anti-Marokko handelingen’
Achraf Hakimi verrast man die hem vormde (video)
Atlas Leeuwen nr 1 in Afrika
Spannende finish: Oumi feliciteert Remco net te vroeg
Marokkaanse logo’s weggehaald door Algerije
Turkse Besiktas weigert Hakim Ziyech
Hakim Ziyech terug naar Turkije?