Live: wedstrijd Algerije-Marokko
Marokko en Algerije spelen op dit moment in Annaba voor de derde dag van kwalificatie voor de African Cup of Nations 2012. Bladna.nl geeft je een live-overzicht van deze wedstrijd!
23 maart 2011 - 17:30 - Sport
Cheb Mami, die vandaag moet worden vrijgelaten uit de gevangenis, zou contacten hebben gehad met de organisators van de wedstrijd tussen Marokko en Algerije, om op de openingswedstrijd in Annaba te zingen.
Volgens de Algerijnse pers zal Cheb Mami sowieso aanwezig zijn als eregast tijdens de wedstrijd in het stadion 19 mei, ook al beslist hij niet te zingen tijdens de opening.
Cheb Mami werd in 2009 tot vijf jaar gevangenisstraf veroordeeld omdat hij het geprobeerd zijn ex-vriendin met kracht abortus te doen plegen. De Algerijnse zanger moet vandaag, woensdag 23 maart, worden vrijgelaten na een tweede verzoek om vervroegde vrijlating.
Cheb Mami had zijn verontschuldigingen aangeboden aan zijn ex-vriendin Camille, maar niet aan zijn dochter die geboren werd van die relatie, volgens de advocaat van zijn ex-vriendin.
Lees meer
Marokko en Algerije spelen op dit moment in Annaba voor de derde dag van kwalificatie voor de African Cup of Nations 2012. Bladna.nl geeft je een live-overzicht van deze wedstrijd!
Meer dan 200 journalisten zijn geaccrediteerd om de ontmoeting tussen Algerije en Marokko van 27 maart in Annaba te dekken.
Algerijnse raï-star Cheb Mami gaat de hoofdrol spelen in een film over een bekende Marokkaan dat onlangs is overleden.
Eric Gerets heeft de 23 spelers geselecteerd voor de wedstrijd tegen Algerije op zondag 27 maart, verboden aan de pers te spreken vóór hun aankomst in Annaba.
Marokko en Algerije spelen deze zondag 27 maart om 19 uur GMT voor de derde dag van kwalificatie voor de African Cup of Nations 2012. De Atlas Leeuwen zijn sinds vrijdag in...