16 augustus 2019 - 11:40 - Marokkanen in het buitenland
De chauffeur van een Marokkaanse bus werd enkele dagen geleden door andere weggebruikers gefilmd terwijl hij achter het stuur aan het lezen was.
De beelden werden in enkele uren tijd massaal op sociale media gedeeld en zorgden voor veel geschokte en verontwaardigde reacties.
Een Spaans gezin die op dezelfde snelweg richting Montpellier reed, filmde de gevaarlijke chauffeur al lezend. De man had bovendien zijn autogordel niet om.
Volgens La Sexta vervoerde de bus wereld-Marokkanen van Marokko naar Italië. Aan de autoriteiten wordt gevraagd om een onderzoek te starten. Het gevaarlijk rijgedrag van de chauffeur zou ernstige gevolgen hebben kunnen hebben op de overvolle snelweg.
In Marokko werd nog niet officieel op de zaak gereageerd, ondanks dat de bus een Marokkaans kentekennummer heeft.
Europa zoekt naar deze vermiste Marokkaanse topsporters
Politicus vast voor vastgoedfraude in Tanger
Belangrijke verbindingsweg in Nador is "een schande"
Marokkaans raadslid doneert lever om tante te redden
Nederlander betrapt met camper vol hasj bij grens Marokko
Rapper Anas en Fidji Ruiz zwaargewond na ongeval in Marokko
Bus met Marokkanen valt stil op Franse snelweg, Marokko grijpt in
Naar Marokko met de auto? Opgelet! Staking dreigt in haven van Algeciras
Nu al recorddrukte op weg naar Marokko
Uren wachten bij Marokkaanse grens: chaos bij Bab Sebta
Marokkanen in Europa gedwongen met de auto naar Marokko
Marokkaanse diaspora: vragen die je bij de douane kan verwachten (en waarom)
Nieuwe douaneregels in Marokko: strengere controle op tijdelijke invoer auto
Tanger Med deelt tips voor Marokkaanse diaspora