Marokko : minister ontsnapt aan dood
Mohamed Amekraz, PJD-minister van Werkgelegenheid, is maandag bij een zwaar verkeersongeval op de snelweg naar Rabat betrokken geraakt.
- Marokko
Anas H., de jongeman uit Casablanca die enkele dagen geleden werd gearresteerd vanwege zijn gevaarlijk rijgedrag op de snelweg, is voorwaardelijk vrijgelaten.
Le360 bericht dat de onbewuste bestuurder op 12 januari voor chaos had gezorgd op de snelweg van Casablanca.
De beelden van zijn gevaarlijk gedrag waren massaal op sociale media gedeeld. De jongeman reed met 210 km/uur op de snelweg terwijl hij zijn passagiere kuste. Andere beelden tonen hoe hij op de trambaan in Casablanca reed en gevaarlijk inhaalde of nog omgekeerd en met zijn hoofd tegen het stuur reed.
Anas H. werd door de politie in Ain Chock gearresteerd en wordt in de komende dagen voor de rechtbank van eerste aanleg in Casablanca verwacht.
Lees meer
Mohamed Amekraz, PJD-minister van Werkgelegenheid, is maandag bij een zwaar verkeersongeval op de snelweg naar Rabat betrokken geraakt.
Bij een verkeersongeval op de snelweg tussen Rabat en Kenitra zijn woensdagochtend twee gewonden gevallen.
Ayoub Mahfoud, de Marokkaanse tiener die in eerste aanleg tot drie jaar gevangenisstraf en een boete van 5000 dirham was veroordeeld voor het beledigen van Koning Mohammed VI,...
Twee agenten die werden verdacht in het "semsar" corruptieschandaal van de Marokkaanse justitie zijn door het hof van beroep in Casablanca vrijgesproken.
Een jonge bestuurder die zichzelf al rijdend, met het hoofd tegen het stuur en zijn telefoon in handen filmde, is zaterdag door de politie in Casablanca gearresteerd.