24 oktober 2019 - 18:30 - Economie
Cepsa gaat in samenwerking met de Marokkaanse groep Derhem Holding, in de komende vijf jaar honderd tankstations openen in Marokko.
De Spaanse oliemaatschappij zal voor het eerst de Marokkaanse markt betreden. Volgens de overeenkomst met Derham Holding zullen beide partners 50 procent van de activiteiten in het koninkrijk financieren.
Derham zal zijn 50 jaar kennis en ervaring van de Marokkaanse markt met Cepsa delen. De tweede grootste Spaanse oliemaatschappij zal in ruil zijn in Spanje en Portugal ontwikkeld merk en model in Marokko gebruiken.
De overeenkomst omvat ook de ontwikkeling van verkoopactiviteiten met andere exploitanten, industriële klanten en de publieke sector. Daarvoor zal in de komende maanden een opslagterminal worden gebouwd in de haven van Jorf Lasfar, nabij El Jadida.
Man steekt eigen broer dood na ruzie in Martil
Canadese groep vindt nieuwe goudzone in Marokko
Strenge controle op brandstof in Marokko
Marokkaanse diaspora massaal naar huis
Duizenden banen bedreigd in Marokko
Anouar Ait El Hadj schittert in Champions League
Strenge controle op brandstof in Marokko
Chinees miljardenproject in Marokko: duizenden banen op komst
De gok van Marokko: 30 miljard euro voor groene waterstof
China pompt 18 miljard in Marokko’s duurzame toekomst
Marokko verdedigt omstreden exportbeleid olijven
Sterke Marokkaanse dirham in opmars tegen dollar en euro
Belastingontduiking in Marokko floreert door juridisch gat
Miljardair Patrick Drahi verkoopt Marokkaans callcenter door miljardenschulden