Zoeken

Zes maanden celstraf voor Jawad Bendaoud die terroristen Parijs logeerde

27 april 2018 - 14:40 - Wereld

Geschreven door Said A.

Jawad Bendaoud is woensdag tot zes maanden gevangenisstraf veroordeeld voor doodsbedreigingen tegen zijn voormalige vriendin en moeder van zijn zoon.

Bendaoud riskeerde 5 jaar celstraf voor de schriftelijke en verbale bedreigingen. "Ik ga je de keel doorsnijden, ik ga je vermoorden", vertelde hij aan het slachtoffer.

De verdachte van Marokkaanse afkomst werd dinsdag gearresteerd en verscheen via een spoedprocedure een dag later voor de rechter in het Parijse Bobigny.

Jawad Bendaoud is bekend als de huisbaas van twee daders van de aanslagen in Parijs op 13 november 2015. Hij was onlangs vrijgesproken door de Franse justitie.

Lees meer

Frankrijk: Marokkaanse cel in voor mishandelen man en kinderen met kabels

Een Marokkaanse vrouw is door een Franse rechtbank tot zes maanden gevangenisstraf veroordeeld voor de mishandeling van haar drie kinderen en haar echtgenoot. Ze verliest ook...

Marokkanen aanslagen Barcelona veroordeeld

Vijf leden van een terroristische cel van Daesh zijn door het nationaal gerechtshof (Audiencia Nacional) van Spanje tot gevangenisstraffen gaande van 8 tot 12 jaar veroordeeld.

Belgische Marokkaan ter dood veroordeeld in Irak

Een Belgische man van Marokkaanse afkomst is dinsdag tot de doodstraf veroordeeld in Irak voor zijn banden met de terroristische organisatie Daesh.

Spanje veroordeelt Marokkaanse terreurverdachten tot celstraf

De Spaanse justitie heeft twee Marokkanen tot twee jaar gevangenisstraf veroordeeld voor apologie van het terrorisme op social media.

Spanje: man cel in voor bedreigen Marokkanen met mes

Een Spaanse man is door de rechtbank van Reus in Spanje tot twee jaar gevangenisstraf veroordeeld voor poging tot moord en bedreigingen met een mes.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team