28 februari 2023 - 20:00 - Marokko
Een man uit Tetouan is tot een gevangenisstraf van drie maanden veroordeeld voor het doodslaan van een kat op straat. Het vonnis werd op donderdag 23 februari uitgesproken door de rechtbank.
De Vereniging voor dieren- en natuurbescherming (ADAN) besloot aangifte te doen, nadat een video op sociale media was gedeeld waarin te zien is hoe een man een kat tegen een muur slaat totdat het dier sterft.
Lees ook: Man vervolgd voor doden kat in Tetouan
Het brute gedrag van de man zorgde voor veel verontwaardiging op internet in Marokko. Een onderzoek werd ingesteld en de dader werd gearresteerd en aangeklaagd voor ernstige dierenmishandeling.
Lees ook: Juridische problemen voor baasje van hond die kat doodbeet in Fez
Rokaya Loukili, voorzitter van de lokale tak van de Vereniging voor dieren- en natuurbescherming (ADAN), heeft de Marokkaanse justitie bedankt voor het serieus nemen van deze zaak.
Zijn droom? Marokko vertegenwoordigen op de Olympische Winterspelen
Wordt Marokko ook jouw volgende vakantiebestemming?
Trucs van dieven die je moet kennen als je via Spanje reist
Marokkaanse gepensioneerden mogen maximaal drie maanden naar Marokko
Kopje koffie? Tot 90 dirham in Marokko...
Yassine zoekt stage: van 800 afwijzingen naar viraal succes
Wordt Marokko ook jouw volgende vakantiebestemming?
Kopje koffie? Tot 90 dirham in Marokko...
Ophef in Nador: gebakjes met glassplinters
Polisario antwoordt aan Koning Mohammed VI
Marokko en Portugal in gesprek over stroomkabel
Legale cannabis in Marokko "niet om coffeeshops te openen!"
Oplichter steelt luxe Mercedes met slimme truc in Tetouan
ToxicPanda-malware steelt bankgegevens in Marokko