17 januari 2018 - 16:20 - Marokko
Casablanca staat in de top 10 van beste toeristische bestemmingen in 2018 van TripAdvisor.
De economische hoofdstad van Marokko staat op de 10e plaats in de jaarlijkse «Top destinations on the rise» ranglijst.
"Casablanca is tegenwoordig een grote en moderne stad, maar biedt nog steeds ontelbare toeristische plekken voor degenen die de medina en de Oude stad willen bezoeken", schrijft TripAdvisor. "Casablanca is niet erg toeristisch, maar het is de meest kosmopolitische en westelijke stad van Marokko". Onmisbaar zijn een bezoek aan de Hassan II-moskee, de zeedijk en het Abderrahmane Slaoui-museum.
Ishigaki (Japan), Kapaa (Hawaii), Nairobi (Kenia), Halifax (Nova Scotia), Gdansk (Polen), San Jose (Costa Rica), Riga (Letland), Rovinj (Kroatië) en Nerja (Spanje) vormen samen met Casablanca de top 10.
Voor de lijst werd gekeken naar de oordelen van miljoenen bezoekers van de site over de restauratie, hotelindustrie, toeristische attracties en zoek- en boekingsgegeven.
Marokko schrapt douanerechten op Turkse importen
Hakim Ziyech weigert miljoenenvoorstellen uit Golf
Marokkaanse en Nederlandse vrouwen sterven door explosie in Spaanse bar
Tetouan sluit vieze fastfoodzaken
Weer vrouw aangerand op straat in Tanger: publieke woede groeit
Vijgcactus in Marokko is onbetaalbare luxe geworden
Tetouan sluit vieze fastfoodzaken
Weer vrouw aangerand op straat in Tanger: publieke woede groeit
Vijgcactus in Marokko is onbetaalbare luxe geworden
Zwemverbod in Marokkaanse rivieren na dodelijke ongevallen
Spaanse hotelreus breidt fors uit in Marokko
Vakantiedroom in Noord-Marokko spat uiteen
Graafmachines slopen illegale kramen in Al Hoceima
Gendarmerie Nador voorkomt verkoop bedorven vlees