Zoeken

Casablanca: studenten opgepakt voor sextortion

24 februari 2018 - 17:20 - Marokko

Geschreven door Fouad Badel

Twee universiteitsstudenten zijn begin deze week door de politie in de wijk Moulay Rachid in Casablanca gearresteerd voor sextortion.

Persagentschap MAP vernam van de politie dat de twee studenten een liefdesrelatie hadden. Ze namen regelmatig intieme foto’s die de jongen later gebruikte om de jonge vrouw te chanteren. In ruil voor seksuele relaties zou hij de foto’s niet vrijgeven.

Toen het slachtoffer daar niet op in ging stuurde de 28-jarige student meerdere onthullende foto’s van haar naar haar familie.

De twintiger werd door agenten van de brigade tegen cybercriminaliteit geïdentificeerd en gearresteerd. Hij werd in voorlopige hechtenis genomen terwijl het slachtoffer vrij het proces mag afwachten.

Lees meer

Sextortion drijft schoolmeisje tot zelfmoord in Marokko

Een 17-jarig meisje heeft vorige week zelfmoord gepleegd in de regio van El Jadida nadat ze het slachtoffer was geworden van sextortion.

Marokko: polygaam misbruikte getrouwde vrouwen

Een polygame man werd enkele dagen geleden door de politie in Tafraout gearresteerd voor seksuele misbruik.

Crimineel in Agadir opgepakt dankzij video op internet

De politie heeft zaterdag een 27-jarige crimineel in Agadir opgepakt dankzij een video op internet.

Marokko: celstraf voor sextortion dat schoolmeisje tot zelfmoord dreef

Een tiener is in Marokko tot twee jaar gevangenisstraf veroordeeld voor sextortion. Hij had een meisje in Laaounate gechanteerd tot ze zelfmoord pleegde.

Sextortion: Marokkanen chanteerden 1700 Saoediërs in 2017

De ambassade van Saoedi-Arabië in Rabat heeft laten weten dat 1700 Saoediërs, waaronder veel vrouwen, vorig jaar het slachtoffer zijn geworden van sextortion vanuit Marokko.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team