Zoeken

Broers Mocro-Maffia kopstuk Ridouan Taghi nog steeds vast in Marokko

- Nederland

Geschreven door Mehdi Khabbouj

De twee broers van Ridouan Taghi worden nog steeds vastgehouden in Marokko. Taghi wordt in Nederland van meerdere liquidaties verdacht en in Marokko van de dodelijk schietpartij in het café La Crème in Marrakech.

Inez Weski, advocaat van de twee broers van Taghi, stelt dat de Marokkaanse autoriteiten geen bijstand van een advocaat willen toelaten. Een "zorgwekkende situatie" volgens de raadsvrouw.

De broers van de 40-jarige Taghi werden eind augustus in een dorpje langs de nationale weg tussen Al Hoceima en Oued Laou gearresteerd. Tegen de twee was een internationaal arrestatiebevel uitgevaardigd voor hun vermeende betrokkenheid bij de schietpartij in Marrakech.

Het schietindicent was een mislukte afrekening in het drugsmilieu. Hamza Chaib, student geneeskunde en zoon van de voorzitter van het Hof van Beroep in Beni Mellal, werd per vergissing doodgeschoten.

In Nederland wordt Taghi ervan verdacht de opdrachtgever te zijn van meerdere moorden. De autoriteiten hebben een beloning van 25.000 euro uitgeloofd voor de tip die tot zijn arrestatie zou leiden.

Lees meer

Mocro-maffia: beloning gouden tip Taghi en Razzouki nu 100.000 euro

Het Openbaar ministerie heeft de beloning voor de gouden tip die zal leiden tot de arrestatie van Mocro-maffia kopstukken Ridouan Taghi en Saïd Razzouki naar 100.000 euro verhoogd.

Ridouan Taghi in Dubai, uitlevering mogelijk, maar aan Nederland of Marokko?

De Nederlandse autoriteiten zijn ervan overtuigd dat Mocro-maffia kopstuk Ridouan Taghi in Dubai verblijft.

Mocro-maffia kopstukken Taghi en Razzouki hebben waarschijnlijk nieuw uiterlijk

De Mocro-maffia kopstukken Ridouan Taghi en Saïd Razzouki hebben waarschijnlijk hun uiterlijk laten veranderen door middel van plastische chirurgie.

Nederland: al elf arrestaties in zoektocht naar Ridouan Taghi

Het onderzoek naar Mocro-maffia bazen Ridouan Taghi en Said Razzouki loopt door. Volgens het Openbaar ministerie wordt de organisatie intussen verdacht van vier liquidaties en...

Advocaat Mocromaffia kopstuk Ridouan Taghi stapt op

Inez Weski, advocaat van de meest gezochte crimineel van Nederland, Ridouan Taghi, stopt ermee. De raadsvrouw laat dat zelf in een verklaring weten.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team