22 november 2018 - 13:31 - Wereld
Het Openbaar ministerie heeft de beloning voor de gouden tip die zal leiden tot de arrestatie van Mocro-maffia kopstukken Ridouan Taghi en Saïd Razzouki naar 100.000 euro verhoogd.
Taghi en Razzouki worden in Nederland, maar ook in Marokko, verdacht van meerdere liquidaties. Nog nooit was een zo hoog bedrag uitgeloofd in Nederland. Tot nu stond een beloning van 25.000 euro op de hoofden van Taghi en Razzouki.
De Nederlandse autoriteiten weten momenteel niets over de verblijfplaats van de twee criminelen. De twee gebruiken vermoedelijk verschillende identiteiten en zouden zelfs van uiterlijk zijn veranderd.
"Het OM en de politie hebben goede hoop dat met de verhoogde beloning het stilzwijgen rond de voortvluchtige verdachten doorbroken kan worden. Het ongekend hoge bedrag van de beloning kan mensen over de streep trekken de gouden tip te geven.", aldus het OM.
Ridouan Taghi en Saïd Razzouki maakten fortuin in de cocaïnehandel en worden sinds maart dit jaar internationaal gezocht. Beiden worden onder meer van de schietpartij in Marrakech in november vorig jaar verdacht. Daarbij werd Hamza Chaib, student geneeskunde en zoon van de voorzitter van het Hof van Beroep in Beni Mellal per vergissing doodgeschoten.
Marokko pakt goudmarkt aan: goedkoper goud voor iedereen?
Toeristen riskeren celstraf na kus in moskee (video)
Ophef om haastige opknapbeurt voor komst Koning Mohammed VI
Spectaculaire redding in Al Hoceima: man vast op steile rotswand (video)
Zieke baby krijgt eindelijk hulp na grootschalig protest in Marokko
Marokkanen eisen opheldering: miljarden verspild aan overheidsauto’s
Toeristen riskeren celstraf na kus in moskee (video)
Minister Rachida Dati in opspraak door juwelenschandaal
Het verhaal van Marokkaanse Nada, die als 9-jarige door een sekte werd ontvoerd
Luxeleven Redouan wordt zijn ondergang in België
Redouan Achergui krijgt 30 jaar cel voor moord op Yentl Heylen
Mysterieuze dood Marokkaanse in Istanbul
Casablanca staat stil voor komst Koning Mohammed VI, Moulay Hassan al aangekomen
Eurostat: Marokko in top drie, Algerije afwezig