Zoeken

Broer Salah Abdeslam geeft diefstal 68.000 euro toe in België

11 september 2018 - 17:20 - België

Geschreven door Mehdi Khabbouj

De broer van terreurverdachte Salah Abdeslam heeft gisteren in de rechtbank de diefstal van 68.000 euro van de Belgische gemeente Sint-Jans-Molenbeek bekend.

Mohamed Abdeslam stond samen met zijn twee medeplichtigen terecht. Volgens hem was het "een toneelstuk waarbij iedereen zijn rol had".

"Ik had geld nodig en wou wraak nemen op de gemeente omdat ik ontslagen ben. Maar iedereen zat mee in het complot", verklaarde Mohamed.

Drie ambtenaren van de gemeente Sint-Jans-Molenbeek werden op 23 januari overvallen toen ze een bedrag van 68.000 euro naar de bank wilden brengen. De dader bedreigde hen met een mes en vluchtte met een auto weg die door Abdeslam werd bestuurd. Vier verdachten, waaronder Mohamed Abdeslam, werden een maand later gearresteerd. Het geld werd nog niet teruggevonden.

Lees meer

Salah Abdeslam weigert schadevergoeding van Frankrijk

Salah Abdeslam, enige overlevende terrorist van de aanslagen in Parijs op 13 november 2015, heeft een schadevergoeding van de Franse staat geweigerd.

Salah Abdeslam tot 20 jaar cel veroordeeld

Salah Abdeslam is maandag in Brussel tot 20 jaar gevangenisstraf veroordeeld voor een schietpartij waarbij op agenten werd geschoten.

Salah Abdeslam moet 700.000 euro aan agent betalen

Salah Abdeslam en Sofien Ayari zijn donderdag veroordeeld in de zaak van een politieagent van de speciale eenheden die in 2016 gewond raakte bij een huiszoeking. Hij moet een...

Mohamed Abdeslam terug vrij ondanks veroordeling

Mohamed Abdeslam, de broer van terreurverdachte Salah Abdeslam, is terug vrij. Ook zijn enkelband werd verwijderd.

België: broer Salah Abdeslam in rechtszaak verwikkeld

De broer van Salah Abdeslam wordt in België vervolgd voor vertrouwensmisbruik. Een procedure werd in maart dit jaar tegen hem gestart.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team