Salah Abdeslam tot 20 jaar cel veroordeeld
Salah Abdeslam is maandag in Brussel tot 20 jaar gevangenisstraf veroordeeld voor een schietpartij waarbij op agenten werd geschoten.
- België
De broer van Salah Abdeslam wordt in België vervolgd voor vertrouwensmisbruik. Een procedure werd in maart dit jaar tegen hem gestart.
Volgens Belgische media beschuldigt zijn voormalige vriendin hem ervan haar te hebben gedwongen om voor 40.000 euro aan leningen te sluiten.
De jonge vrouw stelt verliefd te zijn geworden op Mohamed Abdeslam na hem op televisie te hebben gezien. Ze sprak hem aan op Facebook waarna ze enkele maanden een relatie hadden. Na hun breuk bleven ze bevriend. Maar Mohamed maakte volgens haar misbruik van hun vriendschap en overtuigde haar om 40.000 euro bij banken te lenen.
De Belgische krant La Capitale meent tevens te weten dat twee andere vrouwen op dezelfde wijze door Mohamed Abdeslam werden opgelicht.
Lees meer
Salah Abdeslam is maandag in Brussel tot 20 jaar gevangenisstraf veroordeeld voor een schietpartij waarbij op agenten werd geschoten.
De rechtbank van Brussel zal deze maandag uitspraak doen in de zaak tegen terreurverdachte Salah Abdeslam.
De broer van terreurverdachte Salah Abdeslam heeft gisteren in de rechtbank de diefstal van 68.000 euro van de Belgische gemeente Sint-Jans-Molenbeek bekend.
Mohamed Abdeslam, de broer van terreurverdachte Salah Abdeslam, is terug vrij. Ook zijn enkelband werd verwijderd.
In België zijn vier verdachten gearresteerd voor een gewapende overval waarbij 70.000 euro zou zijn gestolen. Onder de verdachten bevindt zich Mohamed Abdeslam, broer van de...