3 mei 2012 - 12:30 - Marokko
Zes Britse toeristen zijn maandag aangehouden in Marrakech voor het prostitueren van minderjarigen. Ze worden ervan beschuldigd een jonge Marokkaanse te hebben proberen verkrachten.
De toeristen hebben in de nacht van zondag op maandag, in een kleine hotel in de wijk Sidi Moumen te Marrakech, twee minderjarige meisjes vastgehouden.
Een van de meisjes kon ’s morgens vroeg vluchten en hulp vragen aan moskeegangers. Het tweede meisje werd iets later helemaal naakt het hotel uitgestuurd door de zes toeristen.
De Britten, intussen gehoord door de gerechtelijke politie, moet in de komende dagen voor de rechter in Marrakech verschijnen.
Het hotel waar ze logeerden staat bekend voor het hosten van sekstoeristen vergezeld van vaak minderjarige, Marokkaanse meisjes.
Interpol voert internationale klopjacht op Marokkaanse moordverdachte
Justitie eist rechtszaak tegen Achraf Hakimi voor verkrachting
Turkse metaalexport naar Marokko stijgt spectaculair
Huizen groter dan 300m² belastingvalkuil voor Marokkaanse diaspora
Hicham, de ’superconciërge’ van 5-sterren Sofitel in Luxemburg
Marokko koploper voor Turkse export
Interpol voert internationale klopjacht op Marokkaanse moordverdachte
Marokko in wereldtop, vierde luchtmacht in Afrika
Dader dodelijk verkeersongeluk Berkane na dagen opgepakt
Grootste dam van Marokko in Rif: 100% risico op aardbeving
Nasser Zefzafi aan Riffijnen Europa: "Help mijn moeder!"
Marokko ontslaat onverwachts leraren in België
Wordt Marokko ook jouw volgende vakantiebestemming?
Kopje koffie? Tot 90 dirham in Marokko...