24 januari 2020 - 17:40 - Wereld
Een Britse man is in Groot-Brittannië tot zestien maanden gevangenisstraf veroordeeld voor een valse bommelding. De man had een bommelding gedaan om zijn vlucht naar Marokko niet te missen.
De toerist had in juni vorig jaar een trip in Marrakech geboekt. Hij miste echter zijn trein naar de luchthaven van Gatwick. Hij nam vervolgens een taxi maar kwam in de file terecht in Londen.
De Brit belde toen de luchthaven en vertelde dat er een bom was in het toestel dat hij moest nemen. Het vliegtuig met 147 passagiers aan boord werd onmiddellijk ontruimd en gecontroleerd.
Het toestel van EasyJet vertrok uiteindelijk met drie uur vertraging. De luchtvaartmaatschappij stelt dat de vertraging een verlies van 30.000 pond vertegenwoordigde.
De verdachte vertelde aan de rechter dat hij geen geld had om een nieuw ticket te boeken en dat hij zo had gehandeld omdat zijn vriendin op hem wachtte in Marrakech.
Tanger geschokt: vader valt lerares aan op school
Marokkaanse familie El Ballouti terroriseert België
Ongerustheid in Tanger door grote actie bij Bank Al-Maghrib
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
H&M goes Marrakech in nieuwe collectie
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkaanse familie El Ballouti terroriseert België
H&M goes Marrakech in nieuwe collectie
Racisme in België live op televisie onthuld
Chaos met pelgrimsvluchten in Saoedi-Arabië: Marokko komt met oplossing
Gasleiding Nigeria-Marokko: VS wil meedoen!
Ryanair in Marokko: droom wordt nachtmerrie
Klaas opgelicht door grote liefde, 85.000 euro verdwenen in Marokko
Marokko redt Spanje van totale black-out na massale stroomuitval