Zoeken

Bommelding op toestel Royal Air Maroc in Brussel

- België

Geschreven door Said A.

Een toestel van Royal Air Maroc dat dinsdag vanuit Brussel naar Casablanca moest vliegen werd ontruimd na een bommelding op de luchthaven Brussels Airport.

Het toestel moest om 18 uur opstijgen richting Casablanca. De politie kreeg echter enkele minuten voor het vertrek van het vliegtuig een tip binnen over de aanwezigheid van een bom.

Volgens Belgische media werd het toestel volledig doorzocht door de politie. Er werden geen explosieven gevonden. De passagiers mochten veel later terug instappen.

Het toestel mocht uiteindelijk rond 21 uur vertrekken. De politie heeft een onderzoek gestart naar de valse bommelding.

Lees meer

Bommelding op vliegtuig Royal Air Maroc

Een vliegtuig van Royal Air Maroc werd in het Franse Montpellier aan grond gehouden vanwege een bommelding.

Marokkaanse steward Ryanair verdwijnt op Franse luchthaven

Een Marokkaanse steward van de low cost luchtvaartmaatschappij Ryanair wordt sinds dinsdag vermist. Youssef werd op een vlucht op de luchthaven van Beauvais verwacht maar kwam...

Toestel uit Casablanca maakt noodlanding door overlijden piloot

Paniek op de luchthaven van Charleroi in België. Een toestel afkomstig uit Casablanca heeft afgelopen zondag een noodlanding moeten maken omdat de piloot onderweg was overleden.

Noodlanding toestel Royal Air Maroc

Een toestel van Royal Air Maroc heeft enkele minuten na het opstijgen in het Nigeriaanse Lagos rechtsomkeer moeten maken.

Passagiers uit Marokko woedend, politie Zaventem moet ingrijpen (video)

In de nacht van zaterdag op zondag heeft de luchthavenpolitie in Zaventem moeten ingrijpen om een woedende passagier afkomstig uit Marokko tot bedaren te brengen.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team