25 maart 2023 , 07:00 - Mehdi Khabbouj - Sport
In een persconferentie in Tanger sprak de Braziliaanse doelman Ederson Santana de Moraes over de wedstrijd van deze zaterdag tussen zijn team en de Atlas Leeuwen. Hij beschouwt het als een moeilijke wedstrijd tegen een team met veel voordelen.
Voor de Braziliaanse doelman van Manchester City heeft Marokko een "sterk en agressief team, met een gepassioneerd publiek". Ook al blijft het een vriendschappelijke wedstrijd, de ontmoeting is belangrijk voor beide teams op veel niveaus. Marokko wil wraak nemen, terwijl Brazilië onoverwinnelijk wil blijven.
Lees ook: Marokko-Brazilië: Atlas Leeuwen willen revanche op Seleçao
Ederson wordt beschouwd als een van de meest ervaren spelers in het Braziliaanse team. Hij voorspelt een intense wedstrijd. "Het wordt een moeilijke wedstrijd omdat hun selectie heel goed, agressief en sterk is. Hun publiek is heel gepassioneerd. Ik herinner me nog in Qatar toen ik terug naar het hotel ging en ze zich plaatsten voor de kwartfinales na Spanje te hebben verslaan."
Het Braziliaanse elftal is in Marokko met een interim-coach. De 29-jarige speler is ervan overtuigd dat Ramon Menezes het nodige zal doen om Brazilië zijn derde overwinning op Marokko te helpen behalen. "Ik denk dat een verenigde en gelukkige groep veel dingen kan bereiken. Het is waar dat er nederlagen, gelijke spelen en overwinningen zijn in het voetbal, maar als speler probeer ik me altijd aan te passen aan deze situaties, omdat het leven van een speler zo is. Ramon zal ideeën implementeren tijdens trainingen en de wedstrijd van zaterdag. Het is aan ons om van de gelegenheid gebruik te maken."
Lees ook: Brazilië speelt oefenduel tegen Marokko zonder Neymar
De ontmoeting tussen de Seleçao en de Atlas Leeuwen vindt deze zaterdag 25 maart plaats in het Grote Stadion van Tanger. Het is de eerste wedstrijd van Marokko sinds het WK in Qatar.
Algerijnse fans massaal naar Marokko voor Afrika Cup
Marokko triomfeert in strijd om beste keuken
Zorgen om Nayef Aguerd, Marokko houdt adem in
Extraatje voor politie: Marokko deelt premies uit
Marokko zet Algerijnse journalist uit, reden bekend
Afrika Cup: stadion Agadir stroomt vol na slimme zet autoriteiten
Algerijnse fans massaal naar Marokko voor Afrika Cup
Zorgen om Nayef Aguerd, Marokko houdt adem in
Bericht van Ziyech aan supporters gaat viraal op internet
Walid Regragui reageert op eerste Afrika Cup-overwinning
XXL-cheque voor Marokkaans talent Ayyoub Bouaddi
Marokko opent Afrika Cup met zege en wereldgoal van El Kaabi
Abderrazak Hamdallah als reddende engel in Safi
Marokko’s geheim wapen om Europees voetbaltalent